Řízený sklad

On-line propojení systému Esyco Business s mobilními terminály

 

Přesná evidence zboží ve skladu

Modul pro řízení skladů umožňuje řídit skladové přesuny a efektivně uspořádat procesy ve skladu. Data jsou přenášena z informačního systému on-line, a tak víte přesně, kde se zboží ve skladu nachází. Výsledkem optimalizace skladových operací je rychlejší odbavení objednávky a spokojenější zákazník.

Řízený sklad Esyco Business nabízí

Evidenci zboží pomocí čtečky čárového kódu

Velkou škálu logistických operací

Elektronickou komunikaci s přepravci

Tisk obchodních dokladů (dodací listy, faktury), produktových štítků a štítků pro přepravce

Inventuru celého skladu nebo jeho vybraných částí

Podporu nejnovějších technologií v zaskladňování zboží

 

 

„Díky on-line propojení systému s mobilními terminály ihned víme, kde se dané zboží ve skladu nachází. Přímo z terminálu můžeme tisknout čárové kódy produktů. Doklady pro příjem a výdej zboží se přenášejí rovnou do mobilního terminálu, tím se nám značně zvýšila efektivita a zároveň snížily náklady na provoz skladu. Přínos vidíme také v on-line napojení na přepravní společnosti a tisk přepravních štítků přímo z mobilního terminálu.“

říká Ing. Lubomír Vyoral, PAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.

Pro koho je Řízený sklad určen?

Modul je vhodný jak pro obchodní (nákup, skladování, expedice), tak výrobní (nákup materiálu, výroba, skladování hotových výrobků, expedice) společnosti.

Nejnovější technologie a systémy pro zaskladnění zboží

V rámci řešení poskytujeme také hosting aplikace, napojení dopravních a logistických služeb, pronájem a správu hardwarového vybavení (mobilní terminály, tiskárny atd.). Podporujeme nejnovější technologie a systémy pro zaskladnění zboží, proto nabízíme vybavený terminál střední třídy s výbornou ergonomií Zebra/Motorola MC32N0.

Průběh skladovacího procesu

Přijetí zásilky

Probíhá evidence zboží pomocí čtečky, načtením čárového kódu produktu do systému.

Kontrola počtu kusů

Probíhá kontrola počtu kusů při přebírce zboží dle informací z mobilního terminálu Zebra/Motorola MC32N0 (rotační hlava) s aplikací pro řízení skladu.

Zaskladnění zboží

Probíhá do skladníkem zvolené lokace načítáním čárového kódu produktu a lokace. Systém informuje o aktuálním umístění stejného zboží v lokacích.

Operativa skladníka

Skladník může provádět skladové optimalizace (přesuny, doplňování vychystávacích lokací atd.) dle potřeby.

Vychystání zboží

Při vychystávání zboží skladník prochází sklad a na základě čárového kódu vyskladňuje zboží z lokací navržených systémem.

Expedice

Skladník pomocí mobilního terminálu zakládá v systému expedici pro dopravce, provádí tisk dokladů, balí vychystané zboží, přidává vytištěnou fakturu a nalepuje přepravní etiketu.