Student/absolvent

Jsi student nebo absolvent? Pak jsi tu správně! Dáváme ti možnost spojit začátek své pracovní kariéry s E LINKXem. Jsme rádi, když můžeme studenty zapojit do běžného pracovního procesu a dát jim tak prostor uplatnit teoretické znalosti získané studiem v praxi. Při vzájemné spokojenosti ti nabídneme i dlouhodobou spolupráci v rámci celého studia. Tak ukaž, co v tobě je a hurá do toho! :)

Odborné praxe

Studentům posledního ročníku prezenčního bakalářského/magisterského studia informatiky nabízíme již možnost absolvování odborné praxe, při které mají příležitost získat cenné praktické zkušenosti a mohou se osobně seznámit s fungováním týmu, projektu, společnosti.

Studentské stáže

Studentům informatiky ostatních ročníků nabízíme spolupráci v podobě studentské stáže. V rámci praxe i stáže studenti do firmy docházejí zpravidla na dva/tři dny v týdnu, během kterých se zapojují do realizace skutečných projektů, takže kromě teoretických znalostí mohou získat také praktické zkušenosti ve svém oboru. Po celou dobu je jim k dispozici mentor z řad našich zkušených zaměstnanců, kteří jim pomáhají s jejich náplní práce.

Absolventům, kteří u naší společnosti mají úspěšnou dlouhodobou spolupráci, zpravidla nabízíme možnost zahájení kariéry na hlavní pracovní poměr.

Co říkají naši studenti

Quote

Do E LINKXu jsem nastoupil za účelem vykonání bakalářské práce a nyní zde pracuji i při navazujícím studiu. Na E LINKXu se mi líbí práce na zajímavých projektech, dobrý kolektiv, flexibilní pracovní doba a vstřícný přístup ke studentům, díky kterému není problém přizpůsobit pracovní dobu školnímu rozvrhu.

Bc. Vrba Lukáš – student, .NET programátor

Vyzkoušej to u nás nanečisto

Se studentem uzavřeme dohodu o pracovní činnosti na maximálně 20 hodin týdně.
Délka spolupráce je stanovena minimálně na 6 měsíců.

Quote

Práce ve firmě mě hodně baví. Pracuji na zajímavých projektech se skvělými kolegy. Líbí se mi také přístup ke studentům, neboť práce se dá dobře skloubit se školou. Díky tomu mám dostatek času na dokončení studia, ale také abych se naučila něco nového přímo v praxi.

Höferová Eliška – studentka, testerka

Klikni a už nebudeš chtít pracovat jinde: kariera@elinkx.cz
Kontakt na personální oddělení: +420 722 742 927