Esyco E-shop

Odbavujte hladce velké objemy nákupu ve vašem e-shopu

Přizpůsobí se vašim požadavkům

Administrace celého internetového obchodu probíhá v jednotném prostředí systému Esyco Business a lze jej do velké míry přizpůsobit požadavkům provozovatele. Díky oboustrannému on-line přenášení dat mezi e-shopem a systémem vidíte vždy aktuální údaje. E-shop Esyco Business běží na platformě Interlink.

 

Esyco E-shop nabízí tyto funkce

Fulltextové a parametrické vyhledávání

Detail produktu s podrobnými informacemi nejen o ceně

Dotaz na prodejce

FB like u produktu, komentáře k produktům

Výpočet ceny dopravy

Věrnostní programy

Vytváření cenových nabídek koncovým zákazníkům

Porovnávání produktů

Napojení na Google Analytics

Evidence objednávek, faktur, dodacích listů atd.

V rámci jedinečných partnerství a spolupráce nabízíme digitální marketingové služby pro podporu a rozvoj vašeho obchodu.

Nadčasová a responzivní grafika

Jelikož vzhled e-shopu ve velké míře ovlivňuje chování zákazníků a jejich rozhodování, nabízíme také moderní, nadčasovou a responzivní grafiku, která bude splňovat požadavky trhu.

Jedinečné služby pro jedinečný e-shop

Mezi další služby, které jsou neoddělitelnou součástí Interlinku je i hosting aplikace a možnost pronájmu nebo úpravy na míru a vývoj modulů dle požadavků zákazníka. Plus aktivní podpora internetového marketingu, která je také jednou z cest k úspěchu.

 

„Zákazníci si všimli především nového vzhledu e-shopu, většina ho přivítala s radostí a přišly nám pozitivní reakce na nové funkce a design. Samozřejmě se našli i tací, kteří nemají rádi změny. Obecně jsme však měli kladné reakce na zrychlení dodávky zboží, přehlednost a zaručenou skladovou zásobu, která byla uvedena na e-shopu.

říká Aleš Mrkáček, jednatel společnosti VIAKOM CZ s. r. o.

Vlastnosti internetového obchodu

Mějte stále aktuální obsah

Přístup k plné a aktuální nabídce distributora s možností vyhledávání dle specifikovaných parametrů (např. kategorie produktu, výrobce produktu, technické parametry produktu).

Informace, kde se podíváte

Detailní informace o produktech (obchodně-technická data) a k tomu on-line přístup k aktuálním cenám všech produktů.

Buďte on-line kdekoliv

On-line přístup k informacím o dostupnosti produktu na skladě distributora, on-line objednávání zboží včetně blokování zboží na skladě distributora a on-line realizace plateb.

Vytvářejte, co vás napadne

Získání sestav o aktuálním stavu objednávek, platbách faktur, bilanci, stavu expedice zboží atd., možnost vytváření vlastních cenových kalkulací pro koncové zákazníky.

Reklamace bez starostí

Možnost vytvářet reklamace (AVZ) na zakoupené zboží a sledování jejich vývoje.

Mějte vše pod kontrolou

Přehledná administrace kontaktních osob klientů včetně jejich práv a uživatelského nastavení.

Administrace je hračka

Přímé napojení na informační system Esyco Business zajišťuje fungování bez nutnosti jakéhokoliv duplicitního zadávání informací. Díky tomu je možná snadná administrace celého e-shopu v jednotném prostředí.

Marketing má v malíčku

Úplný přehled o marketingových akcích pořádaných distributorem pro své obchodní partnery, jejich termínech, tematických zaměřeních, požadavcích a také možnost okamžité registrace.