Esyco E-shop

Potřebujete odbavit velké objemy nákupů v e-shopu?
Esyco E-shop je to pravé.

Přizpůsobení vašim požadavkům

Administrace celého internetového obchodu probíhá v jednotném prostředí systému Esyco Business. E-shop lze do velké míry přizpůsobit požadavkům provozovatele, a to jak z pohledu designu, tak z pohledu nabízených služeb zákazníkům (B2B/B2C řešení). Díky oboustrannému on-line přenášení dat mezi e-shopem a systémem vidíte vždy aktuální údaje.

Funkce, které vám Esyco E-shop nabízí

Fulltextové a parametrické vyhledávání

Detail produktu s podrobnými informacemi nejen o ceně

Dotaz na prodejce

Facebook Like u produktu, komentáře k produktům

Výpočet ceny dopravy

Věrnostní programy

Vytváření cenových nabídek koncovým zákazníkům

Porovnávání produktů

Napojení na Google Analytics

Evidence objednávek, faktur, dodacích listů atd.

Samozřejmostí je také napojení na Google Analytics, kde se dozvíte, kdo jsou vaši zákazníci. Bez toho se při vytváření strategie neobejdete.

Nadčasová grafika

Jelikož vzhled e-shopu ve velké míře ovlivňuje chování zákazníků a jejich rozhodování, nabízíme také moderní, nadčasovou a responzivní grafiku, která bude splňovat požadavky trhu. Mezi další služby patří i hosting aplikace, možnost pronájmu nebo vývoj dílčích částí dle požadavků zákazníka.

Reference produktu

Zákazníci si všimli především nového vzhledu e-shopu, většina ho přivítala s radostí a přišly nám pozitivní reakce na nové funkce a design. Samozřejmě se našli i tací, kteří nemají rádi změny. Obecně jsme však měli kladné reakce na zrychlení dodávky zboží, přehlednost a zaručenou skladovou zásobu, která byla uvedena na e-shopu. Plánujeme založení nové společnosti, která by se měla zaobírat zdravou výživou. Opět využijeme informační systém Esyco Business, společně s adresovaným skladem a e-shopem.“

Aleš Mrkáček – jednatel společnosti VIAKOM CZ s. r. o.

Vlastnosti internetového obchodu

Mějte stále aktuální obsah

Přístup k plné a aktuální nabídce distributora s možností vyhledávání dle specifikovaných parametrů (např. kategorie produktu, výrobce produktu, technické parametry produktu).

Informace, kde se podíváte

Detailní informace o produktech (obchodně-technická data) a k tomu on-line přístup k aktuálním cenám všech produktů.

Buďte on-line kdekoliv

On-line přístup k informacím o dostupnosti produktu na skladě distributora, on-line objednávání zboží včetně blokování zboží na skladě distributora a on-line realizace plateb.

Vytvářejte, co vás napadne

Získání sestav o aktuálním stavu objednávek, platbách faktur, bilanci, stavu expedice zboží atd., možnost vytváření vlastních cenových kalkulací pro koncové zákazníky.

Reklamace bez starostí

Možnost vytvářet reklamace (AVZ) na zakoupené zboží a sledování jejich vývoje.

Mějte vše pod kontrolou

Přehledná administrace kontaktních osob klientů včetně jejich práv a uživatelského nastavení.

Administrace je hračka

Přímé napojení na informační systém esyco business zajišťuje fungování bez nutnosti jakéhokoliv duplicitního zadávání informací. Díky tomu je možná snadná administrace celého e-shopu v jednotném prostředí.

Marketing má v malíčku

Úplný přehled o marketingových akcích pořádaných distributorem pro své obchodní partnery, jejich termínech, tematických zaměřeních, a také možnost okamžité registrace. V rámci jedinečných partnerství a spolupráce nabízíme digitální marketingové služby pro podporu a rozvoj vašeho obchodu.