O nás

Jsme ryze česká softwarová společnost působící na trhu více než 20 let. Vyvíjíme a realizujeme vlastní softwarová řešení pro obchod, sklad a logistiku. Mezi naše přední produkty patří ERP systém Esyco Business, který spravuje firemní procesy a díky své provázanosti poskytuje aktuální informace pro kvalitní rozhodování managementu zákazníků. Dále nabízíme hardwarové vybavení a provozujeme HPmarket. Společnost E LINKX a.s. je již od svého počátku součástí skupiny eD group.

Cíl a hodnoty společnosti

Cílem společnosti je být svým zákazníkům spolehlivým a flexibilním partnerem pro jejich podniková řešení. Nadále chceme zůstat systémovým integrátorem a nabízet bohaté portfolio vlastních aplikací, produktů třetích stran a rozvíjet strategické partnerství s významnými subjekty na trhu informačních technologií.

Naše hodnoty jsou spolupráce, otevřenost, inovace a digitální podpora.

Partnerství a média

Společnost E LINKX a.s. je členem Microsoft Partner Network a dlouholetým držitelem Gold Competencies, a to hned v několika oblastech. Certifikace společnosti Microsoft odrážejí odborné schopnosti partnerů v rámci daných segmentů informačních technologií. Úzce spolupracujeme se společnostmi HP Inc.Zebra, IBM, Oracle a LiveSale. S partnerm HP Inc. provozujeme originální internetový obchod HPmarket.cz.

Stručně o nás

S pomocí know-how a špičkových expertů usilujeme o zvýšení efektivity, využitelnosti, bezpečnosti a komfortu našich informačně-technologických řešení. Využíváme moderní technologie jako jsou Microservices, REST API, RabbitMQ, Keycloak atd. Vytrvale rozšiřujeme portfolio zákazníků, které tvoří více než 600 klientů.

Naši partneři

Náš management

Ing. Lumír Kunath

Ing. Lumír Kunath

výkonný ředitel

Ing. Robert Giesa

Ing. Robert Giesa

vedoucí divize Logistika

Bc. Daniel Dvorský

Bc. Daniel Dvorský

vedoucí divize Logistika

Ing. Soňa Činčalová

Ing. Soňa Činčalová

vedoucí divize ERP customer

Ing. Roman Plášil

Ing. Roman Plášil

vedoucí divize HPmarket

Ing. Roman Hrdý

Ing. Roman Hrdý

vedoucí divize ERP group

Bc. Jiří Polášek

Bc. Jiří Polášek

vedoucí divize ICT

Ing. Lucie Králová

Ing. Lucie Králová

HR manažerka