O nás

Jsme ryze česká softwarová společnost působící na trhu více než 20 let. Již od svého počátku jsme spolehlivým a flexibilním partnerem všem členům skupiny eD‘ system Group i mimo ni. Vytrvale rozšiřujeme portfolio zákazníků, které tvoří více než 600 klientů. S využitím know-how špičkových expertů usilujeme o zvýšení efektivity, využitelnosti, bezpečnosti a komfortu našich informačně-technologických řešení.

Naše portfolio

Vyvíjíme a realizujeme vlastní softwarová řešení pro obchod, sklad a logistiku. Mezi naše přední produkty patří informační systém Esyco Business, který spravuje firemní procesy a díky své provázanosti poskytuje aktuální informace pro kvalitní rozhodování managementu našich zákazníků. Dále nabízíme softwarová řešení pro přepravní společnosti, hardwarové vybavení a provozujeme HPmarket.

Hodnoty společnosti

Cílem společnosti je být spolehlivým a inovativním partnerem svým zákazníkům v jejich digitálním světě. Mezi naše hodnoty patří inovace, spolupráce, otevřenost a digitální podpora. Společnost E LINKX a. s. je také systémovým integrátorem. Tato pozice vychází z rozsáhlého portfolia vlastních aplikací, produktů třetích stran a strategických partnerství s významnými subjekty na trhu informačních technologií. 

Partnerství a média

Společnost E LINKX a. s. je členem Microsoft Partner Network a dlouholetým držitelem kompetence Gold Hosting. Tento certifikát je udílen nejvýznamnějším obchodním partnerům, čímž potvrzuje vysokou míru odbornosti a důležité postavení na trhu. Společnost se tak řadí mezi významné IT partnery s evropským přesahem. Úzce spolupracuje se společnostmi Hewlett-Packard, Zebra, IBM, Oracle a LiveSale.

Naši partneři

A to jsme my

Ing. Lumír Kunath

Ing. Lumír Kunath

Výkonný ředitel