O nás

Jsme ryze česká softwarová společnost působící na trhu více než 20 let. Již od svého počátku jsme spolehlivým a flexibilním partnerem všem členům skupiny eD‘ system Group i mimo ni. Vytrvale rozšiřujeme portfolio zákazníků, které tvoří více než 600 klientů. S využitím know-how špičkových expertů usilujeme o zvýšení efektivity, využitelnosti, bezpečnosti a komfortu našich informačně-technologických řešení.

Staň se i ty součástí našeho týmu

Nabízíme ti možnost pracovat v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Najdeš u nás uplatnění, ať už jsi zkušeným profesionálem či čerstvým absolventem. Pro více informací kontaktuj prosím naše personální oddělení na telefonním čísle +420 722 742 927 nebo e-mailem na kariera@elinkx.cz.

Partnerství a média

Společnost E LINKX a.s. je členem Microsoft Partner Network a dlouholetým držitelem kompetence Gold Hosting. Tento certifikát udílí společnost Microsoft svým nejvýznamnějším obchodním partnerům, čímž potvrzuje vysokou míru odbornosti, důležité postavení na trhu a úzkou spolupráci při realizaci rozsáhlých projektů. Společnost E LINKX a.s. se tak nadále řadí mezi významné IT partnery s evropským přesahem, nikoliv již jen na lokální úrovni. Úzce spolupracuje se společnostmi Hewlett-PackardZebra, IBM a Oracle. Ve spolupráci s HP provozujeme originální internetový obchod HPmarket.cz.

Stručně o nás

Cílem společnosti E LINKX a.s. je být svým zákazníkům spolehlivým a flexibilním partnerem pro jejich podniková řešení. Společnost E LINKX a.s. je systémovým integrátorem. Tato pozice vychází z rozsáhlého portfolia vlastních aplikací, produktů třetích stran a strategických partnerství s významnými subjekty na trhu informačních technologií. Vyvíjíme a realizujeme podnikové informační systémy, prostřednictvím nichž můžeme řešit požadavky zákazníků z různých oblastí výroby, obchodu či služeb.

Naši partneři

A to jsme my

Ing. Lumír Kunath

Ing. Lumír Kunath

Výkonný ředitel