Kariéra

Kariéra u nás. Nesnášíš nudu a baví tě se podílet na zajímavých projektech? Pokud chceš pracovat v příjemném prostředí s fajn lidmi, staň se součástí našeho týmu! Svých zaměstnanců si vážíme a staráme se o ně stejně pečlivě, jako o naše klienty. Ať už jsi zkušeným odborníkem s praxí nebo čerstvým absolventem, neváhej nás kontaktovat! Budeme se na tebe těšit. :)

A jak to u nás na pohovoru chodí?

Pokud nám pošleš svůj životopis a splňuješ základní předpoklady, určitě tě budeme kontaktovat a pozveme tě do 1. kola výběrového řízení, kterým tě provede zpravidla personalista. V prvním kole zhodnotíte tvoje pracovní zkušenosti, kvalifikační předpoklady, ale také osobní kompetence. Společně si popovídáte o tvých i našich očekáváních.

A jak to pokračuje…

Pokud vzájemně usoudíte, že jsi vhodným kandidátem na obsazovanou pozici, budeš pozván do 2. kola výběrového řízení. To je zpravidla více technické a setkáš se tam se svým možným budoucím šéfem. Dozvíš se také bližší informace o projektech, složení týmu či plánovaném výhledu vývoje. Jako součást druhého kola ti může být zadán „domácí“ úkol, který zpracuješ a následně odprezentuješ, případně tě požádáme o ukázku své práce – kódy, prezentace.

Pokud si se svým nadřízeným padnete vzájemně do oka, pak už ti můžeme jen blahopřát, stáváš se součástí našeho týmu! :)

img-3

Klikni a už nebudeš chtít pracovat jinde: kariera@elinkx.cz
Kontakt na personální oddělení: +420 722 742 927