HPmarket

Oficiální HP e-shop pro ČR a Slovensko

 

HP produkty nás baví

HP je tradiční výrobce výpočetní techniky a na trhu v České republice i na Slovensku zaujímá pravidelně nejvyšší příčky nejen z hlediska prodejů. Soustředíme se výhradně na produkty HP a pomáháme zákazníkům s výběrem těch nejvhodnějších výrobků z HP portfolia. Od notebooků, počítačů, tiskáren až po příslušenství a spotřební materiál. Od roku 2008 funguje slovenská varianta e-shopu HPobchod.sk (www.hpobchod.sk).

V roce 2022 jsme také otevřeli první kamenný HPmarket Store ve střední Evropě, který kromě prodeje notebooků, desktopů, příslušenství nebo tiskáren a spotřebního materiálu nabízí i vzdělávací a další akce. Součástí je technická podpora nebo vytváření počítačů na míru. HPmarket Store najdete v Praze na ulici Hvězdova 1734/2c.

Roky nám svědčí…

Na HPmarket.cz nabízíme naše služby a plníme přání našich zákazníků již od roku 2001.

HP produkty nás baví

Spojili jsme síly a HPmarket.cz od počátku vznikl na základě spolupráce lokální pobočky společnosti HP a společnosti E LINKX, spolehlivého dodavatele logistických a e-shopových řešení. Získali jsme statut HP Business partnera a od té doby se specializujeme výhradně na HP produkty.