O nás

Jsme ryze česká softwarová společnost působící na trhu více než 15 let. Již od svého počátku jsme spolehlivým a flexibilním partnerem všem členům skupiny eD‘ system Group i mimo ni. Vytrvale rozšiřujeme portfolio zákazníků, které tvoří více než 600 klientů. S využitím know-how špičkových expertů usilujeme o zvýšení efektivity, využitelnosti, bezpečnosti a komfortu našich informačně-technologických řešení.

Staň se i ty součástí našeho týmu

Nabízíme ti možnost pracovat v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Najdeš u nás uplatnění, ať už jsi zkušeným profesionálem či čerstvým absolventem. Pro více informací kontaktuj prosím naše personální oddělení na telefonním čísle +420 722 742 927 nebo e-mailem na kariera@elinkx.cz.

Partnerství a média

Společnost E LINKX a.s. je členem Microsoft Partner Network a dlouholetým držitelem kompetence Gold Hosting. Tento certifikát udílí společnost Microsoft svým nejvýznamnějším obchodním partnerům, čímž potvrzuje vysokou míru odbornosti, důležité postavení na trhu a úzkou spolupráci při realizaci rozsáhlých projektů. Společnost E LINKX a.s. se tak nadále řadí mezi významné IT partnery s evropským přesahem, nikoliv již jen na lokální úrovni. Úzce spolupracuje se společnostmi Hewlett-PackardZebra, IBM a Oracle. Ve spolupráci s HP provozujeme originální internetový obchod HPmarket.cz.

Stručně o nás

Cílem společnosti E LINKX a.s. je být svým zákazníkům spolehlivým a flexibilním partnerem pro jejich podniková řešení. Společnost E LINKX a.s. je systémovým integrátorem. Tato pozice vychází z rozsáhlého portfolia vlastních aplikací, produktů třetích stran a strategických partnerství s významnými subjekty na trhu informačních technologií. Vyvíjíme a realizujeme podnikové informační systémy, prostřednictvím nichž můžeme řešit požadavky zákazníků z různých oblastí výroby, obchodu či služeb.

Naši partneři

A to jsme my

Ing. Karel Nekuža, MBA

Ing. Karel Nekuža, MBA

Výkonný ředitel

Ing. Lumír Kunath

Ing. Lumír Kunath

Ředitel ICT

Ing. David Opat

Ing. David Opat

Ředitel ERP IS

Ing. Roman Hrdý

Ing. Roman Hrdý

Zástupce ředitele ERP IS

Ing. Lucie Králová

Ing. Lucie Králová

HR manažer

Staň se i ty součástí našeho týmu

Klikni a už nebudeš chtít pracovat jinde: kariera@elinkx.cz
Kontakt na personální oddělení: +420 722 742 927