O nás

Jsme ryze česká softwarová společnost působící na trhu více než 20 let. Vyvíjíme a realizujeme vlastní softwarová řešení pro obchod, sklad a logistiku. Mezi naše přední produkty patří ERP systém Esyco Business, který spravuje firemní procesy a díky své provázanosti poskytuje aktuální informace pro kvalitní rozhodování managementu zákazníků. Dále nabízíme hardwarové vybavení, provozujeme HPmarket a první HPmarket Store. Společnost
E LINKX a.s. je již od svého počátku součástí skupiny eD group.

V roce 2020 jsme uvedli na trh vlastní platformu Element, která tvoří moderní základ pro vývoj firemních aplikací. Díky připravenému jádru jsme schopni dodat řešení v krátkém čase s nižšími pořizovacími náklady. Element využívá principy mikroslužeb a je vysoce škálovatelná.

Cíl a hodnoty společnosti

Cílem společnosti je být svým zákazníkům spolehlivým a flexibilním partnerem pro jejich podniková řešení. Nadále chceme zůstat systémovým integrátorem a nabízet bohaté portfolio vlastních aplikací, produktů třetích stran a rozvíjet strategické partnerství s významnými subjekty na trhu informačních technologií.

Naše hodnoty jsou spolupráce, otevřenost, inovace a digitální podpora.

Partnerství a média

Společnost E LINKX a.s. je členem Microsoft Partner Network a dlouholetým držitelem Gold Competencies, a to hned v několika oblastech. Certifikace společnosti Microsoft odrážejí odborné schopnosti partnerů v rámci daných segmentů informačních technologií. Úzce spolupracujeme se společnostmi HP Inc.Zebra, IBM, Oracle a LiveSale. S partnerm HP Inc. provozujeme originální internetový obchod HPmarket.cz.

Stručně o nás

S pomocí know-how a špičkových expertů usilujeme o zvýšení efektivity, využitelnosti, bezpečnosti a komfortu našich informačně-technologických řešení. Využíváme moderní technologie jako jsou Microservices, REST API, RabbitMQ, Keycloak atd. Vytrvale rozšiřujeme portfolio zákazníků, které tvoří více než 600 klientů.

Naši lidé

Martin Juřík

Martin Juřík

výkonný ředitel

Roman Plášil

Roman Plášil

vedoucí HPmarket

Marek Modlitba

Marek Modlitba

vedoucí zákaznické podpory

Daniel Dvorský

Daniel Dvorský

vedoucí podpory logistiky

Ing. Soňa Frgalová

Ing. Soňa Frgalová

project coordinator

Michal Szwan

Michal Szwan

obchodní manažer

Lucie Králová

Lucie Králová

HR manažerka