Esyco business - Ekonomický informační systém

Seznamte se

Esyco business je všestranný informační systém, jehož předností je možnost spravovat z jednoho místa e-shop a také řídit skladové zásoby spolu s vyspělým ERP systémem.

Váš online byznys pod jednou střechou – informační systém esyco business

esyco

E-shop 

V rámci esyco business je možné provozovat B2B/B2C e-shopy v různých jazykových mutacích. Protože je e-shop součástí esyco business stejně jako ERP, jsou na kartě zboží aktuální data (např. skladová dostupnost) přenášená online přímo z ERP. 

Účetnictví (ERP)

Esyco.NET - účetnictví

Řízený adresovaný sklad 

Data  jsou přenášená online z ERP a tak víte přesně, kde se konkrétní zboží ve skladu nachází. Řízený adresovaný sklad umožňuje provádění skladových operací prostřednictvím mobilního terminálu s plnou podporou čárových kódů, přesuny zboží mezi lokacemi/sklady, evidenci šarží expirací, tisknout produktové štítky a štítky pro přepravce, elektronickou komunikaci s přepravci a inventuru skladu, lokace a produktu. 

Všestranný informační systém

Díky svým vlastnostem je aplikovatelnost a provoz informačního systému esyco business možný v širokém spektru obchodních organizací, jako jsou distribuční firmy, sklady, ale i firmy nabízející služby. 

Esyco business je díky své variabilitě vhodný i pro firmy s menším počtem zaměstnanců (řádově desítky), je však optimalizován především pro středně velké a velké obchodní společnosti se stovkami uživatelů.

Jednotlivé informace jsou v informačním systému esyco business vzájemně provázány a tím umožňují snadné a rychlé navazování jednotlivých procesů mezi sebou. Tyto vazby dále zabezpečují možnost jednoduchého a rychlého vysledování souvislostí a umožňují tím efektivní hodnocení jednotlivých obchodních případů.