Golfisté jásají aneb e-shop pro golfisty v novém kabátě

Vytvořený internetový obchod na platformě Interlink chytí za srdce nejen vášnivé golfisty, ale také všechny, kteří otálejí se zahájením své první golfové sezóny. Atraktivní design a bohatá funkčnost jistě přinesou zákazníkům radost z nákupu.

E-shop pro Golfisty na Interlinku

Naše webové oddělení se může pochlubit internetovým obchodem Golfprovšechny.cz, který byl pro společnost Golf Brothers, s.r.o. vytvořen na klíč.
E-shop www.golfprovsechny.cz běží na platformě Interlink, do které byly implementovány jednotlivé specifické úpravy na přání zákazníka. Eshop vyniká perfektní tematickou grafikou a řadou dalších vylepšení, jako např. on-line sledování skladových zásob či zjednodušený objednávkový proces, který zákazníci jistě ocení.

E-shop Golf pro Všechny.cz bežící na platformě Interlink
E-shop www.golfprovsechny.cz běžící na platformě Interlink

V jednotlivých fázích došlo k přenosu dat, z původního e-shopu Magento, do informačního systému esyco business, prostřednictvím něhož nyní dochází ke správě eshopu. Také bylo nutné zajistit přesun dat z účetního systému POHODA SQL, který společnost do té doby využívala.

V dalších fázích byly implementovány specifické úpravy internetového obchodu Golf pro Všechny.cz, ale i ty byly zvládnuty ke spokojenosti zákazníka. E-shop tak mohl být spuštěn v řádném termínu.

Podrobnější informace o celé spolupráci se dočtete v nejbližší době v případové studii.