Vizuální identita odhalena

Každý z nás si svým způsobem zakládá na vzhledu a pro nás jako společnost je důležité, jak je používáno naše logo a další grafické prvky reprezentující naši firmu a to, co děláme.

Grafický vzhled neboli corporate identity udává možnost využití loga, barev, písma a dalších grafických prvků reprezentujících firmu. 

Vizuální identita

Základ grafické identity, logo E LINKX, představuje naše přesvědčení o profesionální softwarové společnosti. Věříme, že již první pohled na logo bude nutit ostatní proniknout do hodnot naší společnosti.

Logo jako základní vizuální styl odráží důslednost a péči. Bylo vytvořeno s cílem zajistit jeho správné použití kdykoliv je reprodukováno a uplatňováno.

Grafický manuál společnosti E LINKX a.s.

Grafický manuáManual CI ELINKX ke stažení

Logo společnosti

Logo E LINKX představuje identitu společnosti, silné spojení značky a odráží přímou a vizuální direktivu. Písmeno x je symbolizováno jako protilehlý grafický symbol používaný pro ověření, kontrolu nebo revizi odrážející důslednost a kvalitu produktů, které společnost nabízí.

Barevná paleta

Barva je klíčová komponenta vizuální identity. Primární barevná paleta vychází z barev loga E LINKX. Při použití těchto barev, napříč korporátním stylem, vytváří komunikační celek, který přispívá k propojení vizuální identity. Barvy primární palety mohou být použity pro text, barevná pole, pozadí a jiné grafické elementy.

Typografie

Písemná komunikace je zásadní pro budování značky E LINKX a typografie slouží k doplnění loga i vizuálního jazyka. Písmo Seravek bylo vybráno jako oficiální písmo společnosti E LINKX a.s. a bude použito ve všech publikacích - web a tisk. Zvolené písmo Seravek je schopno doplňovat logo E LINKX a přívětivě, svěže komunikovat a zajistit přístupnost k informacím.

Základní vizuální prvek

Základním vizuálním prvkem korporátní identity (kromě loga) jsou dva čtverce, v primárních barvách společnosti, těsně vedle sebe. Umísťují se k vrchní nebo spodní hraně aplikovaného média v minimální vzdálenosti poloviny jeho celkové šířky od levého okraje.

Grafický manuál ke stažení