Už je to tady – JIRA! Po několika letech zásadně
inovujeme komunikaci se zákazníkem

Vážení zákazníci,

dne 1. 3. 2019 nastávají v naší společnosti velké změny a portál JIRA nahrazuje současný HelpDesk na adrese helpdesk.elinkx.cz.

A jak to vlastně všechno začalo?

O nasazení systému JIRA jsme dlouho přemýšleli, přece jen je to velká změna, která se dotkne prakticky celého fungování naší firmy, ať už interně, anebo ve vztahu s vámi, našimi zákazníky. Ale právě i z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyzkoušet něco nového a ověřeného. Koneckonců, aplikaci JIRA používají mimo jiné nadnárodní společnosti jako například Lufthansa, Spotify...  Jako velké plus vnímáme intuitivnost systému, jakmile se uživatel rozkouká a vše si "osahá", je práce opravdu jednoduchá.

Nejprve jsme nasadili aplikaci JIRA pro komunikaci se společností GEIS CZ, od října jsme pokračovali s našimi ICT zákazníky. A od již zmíněného 1. 3. 2019 jsme převedli i zbývající oddělení naší společnosti. Každé středisko má své jedinečné postupy a pravidla, společné však mají jedno - snahu o co největší zjednodušení, transparentnost a osekání administrativy na minimum.

Připomeňme si také - jak od 1. 3. 2019 zadat nový požadavek na podporu?

Rozcestník pro oba portály naleznete pod URL adresou http://helpdesk.elinkx.cz. Pro požadavky týkající se aplikace esyco business, eLogis, datových výměn nebo webového portálu Interlink, jsme pro Vás připravili portál https://erp.elx.cz. Pro požadavky týkající se ICT prosím použijte portál https://ict.elx.cz.

Po přihlášení do systému JIRA skrze zadání přihlašovacího jména a hesla zvolíte typ problému/požadavku, který potřebujete vyřešit, vyplníte potřebné údaje a klikem na tlačítko "create" požadavek odešlete. Přihlašovací údaje na portál JIRA vám dorazily e-mailem.

Abychom vám ulehčili práci s novým systémem, připravili jsme pro vás návod na práci s aplikací JIRA, který si můžete stáhnout v PDF pod názvem Úvod do aplikace JIRA, Manuál JIRA pro ERP a Manuál JIRA pro ICT.

V případě, že byste narazili na jakékoliv problémy s novým systémem podpory, kontaktujte nás na obchod@elinkx.cz.

Věříme, že pro vás bude tato změna přínosem.

Tým E LINKX a. s.