Responzivní web je trend

Moderní doba se dotýká také softwarových řešení. Stále více lidí navštěvuje weby a nakupuje na eshopech přes chytrá zařízení jako jsou tablety a mobilní telefony.

Pokud jako firma chcete být vidět a usilujete o to, aby u vás vaši zákazníci nakupovali, je čas zamyslet se nad responzivním designem.
Responzivní design umožňuje návštěvníkům prohlížet webové stránky a e-shopy z různých zařízení, které používá. Webové stránky je možné procházet na stolním počítači, notebooku, netbooku, tabletu i na mobilním telefonu a obsah stránky se vždy přizpůsobí danému zařízení. 

Protože chceme jít příkladem, spustili jsme na konci měsíce června novou verzi naší webové prezentace. Věříme, že to jako zákazníci oceníte. Na náš web se tedy nyní můžete podívat z jakéhokoli zařízení.

Responzivní design webu E LINKX a.s.

V případě, že se rozhodnete jít dopředu a změnit vaše prezentace či internetové obchody pro chytrá zařízení, neváhejte se na nás obrátit. Responzivní design a jeho implementace je také v naší nabídce. Pro podrobný ceník se obraťte na obchod@elinkx.cz, nebo nás kontaktujte prostřednictvím telefonu či kontaktního formuláře.

Pokud vás zajímají novinky ať už z prostředí firmy nebo produktů, přidejte se k nám na facebooku a postavte s námi zeď "facebookovou".