První čtvrtletí nabité akcemi

První čtvrtinu roku máme téměř za sebou a v E LINKXu to za poslední měsíce bylo nabité veletrhy a konferencemi.

Začátek roku jsme přivítali veletrhem Ecommerce expo, kterého jsme se zúčastnili 30. 1. 2018 v Praze jako jeden z vystavovatelů. Jedná se o veletrh technologií, agentur a marketingových nástrojů, které pomáhají k růstu a posílení internetového obchodu. Veletrhu v Letňanech se zúčastnilo okolo sto dalších firem a přibližně
3 000 návštěvníků. My jsme na stánku prezentovali náš informační systém esyco business.

V polovině března (13. 3. 2018) jsme představovali naši společnost na pracovním veletrhu Kariéra PLUS, na Vysoké škole báňské, Technické univerzitě v Ostravě. Podobně, jako tomu bylo i loni, veletrh byl od samého počátku nabitý studenty, hledajícími mezi více než stovkou firem svoji vysněnou práci. Pro návštěvníky našeho stánku jsme měli připraveny různé dárkové předměty a také soutěž o bluetooth audio sluchátka. Stačilo si tipnout průměrný věk všech zaměstnanců v naší společnosti. Našli se celkem tři vítězové se správnou odpovědí 35 let.

O pár dní (16. - 17. března 2018) jsme se zúčastnili dalšího veletrhu, tentokrát konaného opět v Praze. Jednalo se o E-shop summit & expo. Jde o největší, dvoudenní veletrh pro e-shopisty v České republice. Byla to kombinace summitu a expa na jednom místě. Návštěvníci si mohli prohlédnout stánky více než 60ti vystavovatelů a poslechnout si také zajímavé přednášky. Účast na veletrhu z pozice vystavovatele hodnotíme jako přínosnou. Myslíme si, že náš ERP systém esyco business dokáže zvýšit konkurenceschopnost vašeho podnikání a proto i nadále plánujeme se podobných akcí účastnit.

Věříme, že i zbytek roku se ponese v duchu úspěšných akcí, které budou mít pozitivní vliv na rozšíření povědomí o naší společnosti a jejich řešeních.