Platforma Element

Nová perspektiva pro vaše aplikace

Stabilita, výkonost a bezpečí

Element je základní platforma, která má za cíl poskytnout aplikacím z různorodých oblastí stabilní, výkonné a bezpečené prostředí. Velkou výhodou je přenesení těchto vlastností na samotné aplikace a následně jejich rychlý vývoj i nasazení.

Jaké výhody s Elementem získáte?

Rychlý vývoj aplikací

Díky připravenému jádru, můžeme poskytovat již první funkční celky aplikace ve velmi krátkém čase a dodat i hotové dílo dle specifikace.

Práce odkudkoliv

Veškeré uživatelské prostředí je webové a můžete tak s aplikací pracovat odkudkoli, třeba i na tabletu.

Nízká pořizovací cena

Díky hotovému jádru, platí zákazník jen za vývoj jeho business řešení. To může u menších aplikací ušetřit až 80 % nákladů.

Vysoká kvalita, bezpečnost a spolehlivost

Moderní technologie a tisíce hodin investovaných do vývoje a ladění jádra poskytují vysokou kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

Provoz formou SaaS

Aplikace jsou navrženy tak, aby běžely SaaS, tedy software as a service, kdy uživatel platí jen za používání a nemusí se starat o nákup a provoz hardwaru.

Dynamika

Webové modulární systémy jsou navrženy tak, aby umožňovaly rychlý a nezávislý vývoj, dynamika vaší firmy nebude již limitována rychlostí změn na vašem sw řešení.

Podpora na vysoké úrovni

Díky self-repair principům jsou uživatelé schopni velkou část svých uživatelských problémů rychle vyřešit. Pro support je využíván moderní systém JIRA.

Integrace

Veškeré rozhraní, jak aplikací, tak jádra, umožňují snadné integrace s ostatními aplikacemi.

Pod technologickou pokličkou

Infrastruktura Elementu je napsána pomocí principů Infra as code a codefirst, které umožňují efektivní nasazení celého řešení na nové servery. Jako výchozí komponenty používá RabbitMQ, Keycloack, Kibana atd., ale většina lze nahradit komponentou stejného typu. Backend Elementu je postaven na technologii Microservices, je vysoce škálovatelný a odolává velkému nárazovému zatížení.

WebCluster

Hlavním uživatelským rozhraním je WebCluster, který vytváří ekosystém pro následný běh všech modulů Elementu. Také pro moduly zajišťuje potřebné rozhraní umožňující vzájemnou komunikaci, a tím zvýší efektivitu práce v Element.

ClusterApp

Jednotlivé ClusterApp pak v sobě nesou vše potřebné pro hladký běh a ověřují svou kompatibilitu a dostupnost klíčových součástí v rámci integrace s WebCluster. Veškeré aplikace a služby pracují také na principech API a jsou přirozeně připraveny na integrace s okolními systémy.

Díky Elementu budou vaše aplikace na profesionální úrovni i s nízkými pořizovacími náklady.

ClusterApp vyvíjíme na přání našich zákazníků a reflektují jejich aktuální potřeby

Aplikace pro evidenci aut

Skladová aplikace OrbitWMS

Workflow a schvalování dokumentů

Aplikace Sonar pro malé přepravce

Notifikační centrum

Aplikace Electra pro procesy nákupu a prodeje zboží