Obchody v jedné síti poháněné iDeal Interlinkem a ERP esyco business

Vytvořit funkční věrnostní systém za nákupy u daných obchodníků není jen o kvalitním ERP, ale také o portále pro samotné prodejce, obchodníky a zákazníky.

Projekt Singulis tvoří síť kvalitních obchodů, v níž dochází k odměňování nakupujících i prodávajících ve formě provizí. Portál Singulis.cz běží na eshop platformě Interlink a je poháněn ERP systémem esyco business, který zde hraje důležitou roli. Portál je určen k přihlášení a následné správě informací každého zainteresovaného obchodníka. Po přihlášení do systému Singulis je možné editovat informace o sobě, sledovat stav svých provizí, historii nákupu a každý obchodník zde může spravovat svůj reklamní profil. Obchodní zástupci zde naleznou úkoly zadané z centrály společnosti o schůzkách, které má uskutečnit a také zde vede evidenci jednotlivých jednání. 

Portál běží na iDeal Interlinku a ERP systému esyco business

Na portále je také možné si přečíst novinky, nalézt kvalitní obchody ve svém regionu a případně se zaregistrovat do této sítě a poté čerpat výhody z uskutečněných nákupů. Registrovaní uživatelé mohou sbírat body také prostřednictvím reklamního systému Videoboard.

Spokojený klient je pro nás důležitý, a když navíc obdržíme slova chvály, motivuje nás to k ještě lepším pracovním výkonům. Dovolujeme si citovat slova pana Jana Jezbery, kterých si opravdu vážíme: „Jsem velmi příjemně spoluprací s vámi překvapen. Nevěděl jsem, že ještě takové SW firmy vůbec existují a budu vás všude doporučovat a chválit.“