Obchodní model dropshipping

Dropshipping je obchodní model, kdy maloobchodní prodejce nabízí zboží svého velkoobchodního dodavatele či přímého výrobce. Tento model se stává stále více oblíbeným, protože provozovat internetový obchod v rámci dropshippingu může skutečně každý i ten, kdo nevlastní sklad se svými výrobky.

Ve světě on-line obchodování je několik směrů, kterými je možné se vydat, v případě, že se vidíte jako provozovatel e-shopu. Na trhu je řada firem nabízející software pro prodej na internetu, které se dají jednak pronajmout, což mohou být skutečně nízké náklady, ale pro fajnšmekry je možné si nechat vytvořit internetový obchod na míru a stát se skutečně originálními.

Stáhněte si e-book zcela zdarma a přečtěte si, jaké výhody a úskalí nese spolupráce mezi dodavatelem a provozovatelem dropshopu. 

Dropshipping není přeposílání objednávek

Dropshipping je někdy mylně chápan jako přeposílání objednávek. Ani v jednom případě nemusíte mít vlastní sklad, pouze naplníte eshop zbožím dodavatele. Když si u vás někdo objedná zboží, objednávku vyřídí dodavatel. Dodavatel je ten, který zboží posílá zákazníkovi a to jak v případě dropshippingu, tak přeposílání objednávek.

obchodní model dropshipping - ebook

Elektronická kniha ZDARMA KE STAŽENÍ.