Naše grafika

Grafický vzhled je velmi subjektivní záležitost, která má obvykle vliv na to, zda u vás zákazník nakoupí či nikoliv. Podívejte se na naše grafické návrhy webů a e-shop řešení, které se vyznačují především tím, že jsou responzivní. Dají se tedy aplikovat na řešení zobrazována jak na stolních počítačích, tak mobilech i tabletech.

SVIT

SVIT

Koncepční návrh šablony internetového obchodu zaměřeného na obuv a módní značky a doplňky.

GOLFPROVSECHNY

GOLFPROVSECHNY

Grafický návrh responzivního konceptu internetového obchodu Golfprovsechny.cz, nabízející nejširší nabídky světových značek golfového vybavení a doplňků pro golfisty.

ELOVEC

ELOVEC

Grafický koncept responzivního designu internetového obchodu s loveckými a mysliveckými potřebami nabízející produkty z lovecké praxe.

Nejvyšší správní soud ČR

Nejvyšší správní soud ČR

Koncepce responzivního redesignu portálu Nejvyššího správního soudu, který je vrcholným soudním orgánem ve věcech patřících do pravomoci soudů ve správním soudnictví.

HLAVNA

HLAVNA

Moderní a intuitivní návrh e-shopu s prodejem spotřební elektroniky za nekompromisní ceny.

DILERIS

DILERIS

Grafický návrh a aplikace redesignu dodavatele výpočetní elektroniky. Návrh odráží zaměření společnosti a decentně naviguje uživatele napříč nákupním procesem.

SVOBODA

SVOBODA

Přepracovaná verze e-shopu českého luxusního povlečení z nejjemnější egyptské bavlny.

GASTRO-PROFI

GASTRO-PROFI

Ukázka redesignu e-shopu specializovaného na gastronomický velkoobchod, vybavení hotelů, restaurací, hospod a jiných stravovacích zařízení.