Nový virtuální mobilní operátor z dílny E LINKX

Český trh mobilního telefonování zažívá převratné změny. Není již uzavřeným sektorem o třech mobilních operátorech, kteří diktovali, řídili a udávali tempo, ale stal se konkurence schopným bojištěm. Na mobilní trh vstoupil další nový hráč, virtuální operátor MAXPROGRES MOBILE.

Právě v těchto dnech vstoupil na trh nový Virtuál 99mobile, který cílí na zákazníky s nízkou měsíční útratou.  Virtuál 99mobile je ve skutečnosti obchodní značkou, pod kterou své služby nabízí společnost MAXPROGRES mobile, s.r.o. Tento ryze český telekomunikační operátor zajišťuje kompletní portfolio telekomunikačních služeb a jejich srdcem se stal náš ERP systém.

Mobilní operátor Virtuál 99mobile

První fáze rozsáhlého projektu softwarové podpory mobilního operátora MAXPROGRES mobile, s.r.o. byla úspěšně dokončena. Informační systém esyco business byl rozšířen o veškeré funkčnosti nutné pro plnou podporu virtuálního operátora počínaje tvorbou ceníků, vytvářením smluv a konče automatickým vyúčtováním hovorů zákazníků. Součástí řešení je klientský portál, systém pro tvorbu objednávek a portál call centra. Celý klientský systém je postaven na e-shop platformě Interlink. Řešení také umožňuje automatizovaně zakládat do systému objednávky prodejců. Samozřejmostí je datové propojení informačního systému esyco business na interní systém společnosti, řešící samotný technický provoz infrastruktury mobilního operátora (síťový provoz, roamingová volání, přenositelnost mobilních čísel, datových spojení apod.).