MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRO HPmarket.cz (Praha)

Kdo jsme?

  Jsme oficiální distributor a hlavní partner amerického výrobce elektroniky HP. Zajišťujeme prodej, servis a poradenství při výběru a využití především notebooků, PC a tiskáren HP. V ČR jsme řadu let stabilně úspěšným hráčem především v B2B, ale rychle rosteme i v B2C prodeji, na který se chceme zaměřit. Naší konkurenční výhodou, krom přímé vazby na HP, je expertíza a možnost nabídnout speciální služby od poradenství přes expresní servis až po customizace ve výrobě.

Co nás trápí?

  Nestíháme! :-)
  Máme skvělé produkty, našlápnuté procesy strategického rozvoje webu a krásně namyšlený marketingový plán. Nemáme ale dost kapacit na to naše vize naplnit.
  Potřebujeme parťáka, kterému můžeme předat především slušně rozjeté PPC kampaně a svěřit rozjezd marketingu na sociálních sítích. Čeká nás spousty práce taky na e-mailingu a SEO. To vše za přímé podpory sehraného interního týmu (produkt, vývoj, grafika) a zkušených externích specialistů (UX & CRO, elitní analytik, copywriter).

Koho hledáme?

  V prvé řadě technologického nadšence. Počítače, notebooky a technika obecně by tě měly bavit. Ačkoliv budeš mít k ruce skvělé produkťáky, očekáváme, že se budeš trochu orientovat v základních parametrech a typech produktů, které nabízíme.
  Neméně důležitá je zkušenost s online inzercí a digitálním marketingem obecně. Postupně převezmeš správu rozpočtů v Google Ads, Skliku, Heuréce, Facebooku a dalších v řádu stovek tisíc měsíčně a měl(a) bys už vědět, co děláš. Rádi ti zajistíme externí mentoring a potřebná školení a čas na samostudium.
  Firma je silně datově orientovaná a od sebe navzájem i od tebe budeme čekat jasné, měřitelné výsledky - pracujeme primárně s Google Analytics a PowerBI. Tvou primární zodpovědností bude udržitelný růst obratu a ziskovosti e-shopu napříč komunikačními kanály.

Co nabízíme?

  Férové peníze odpovídající zkušenostem a zodpovědnosti, pracovitý kolektiv šikovných lidí, klimatizované kanceláře v Praze na Pankráci hned na metru. Příležitost dělat zajímavou, smysluplnou práci s rozumnou mírou samostatnosti a odpovědnosti. Samozřejmě v dnešní situaci plný a výhledově částečný home-office.
  Dokážeme ti nabídnout jak částečný úvazek, ze kterého se do plného propracujeme, nebo rovnou plný úvazek.
  Práce je vhodná pro zkušenějšího specialistu, který si prošel podobnou prací v jiném e-shopu nebo má zkušenosti z agentury. Umíme si na pozici představit i šikovnou mámu na mateřské, která se poohlíží po postupném návratu do pracovního procesu. Rádi se poznáme i s freelancerem, který ke svým zakázkám hledá jistotu a zázemí dlouhodobé, těsné spolupráce s jedním klientem.