Kvalitní e-mailing základ důvěry

Taky to znáte? Každý den přeplněná schránka e-mailů nabízejících výhodné slevy na zboží, zájezdy a jídlo. Nutno podotknout, že najít firmu, která e-mail marketing dělá správně je i v dnešní době stále obtížné.

E-mail marketing

Existuje nespočet manuálů a firem zabývající se e-mail marketingem, tedy cíleným zasíláním komerčních i nekomerčních sdělení prostřednictvím e-mailu. Avšak kolik jich to dělá správně? Jaké jsou zásady? Proč je třeba přemýšlet nad strategií e-mail marketingu? Jak má vypadat vhodná nabídka v e-mailu? Kde vzít seznam e-mailových adres? Otázek je mnoho a nalézt odpovědi na tyto otázky není obtížné.

Nyní vám neprozradíme odpovědi. Pokusíme se vám předávat nejen tyto informace, ale budeme se snažit vás přesvědčit také tím, že sami budeme dělat e-mail marketing tak, jak se dělat má a tak, aby pro vás byl přínosem nikoli spamem

Váš vánoční dárek

Náš vánoční dárek klientům společnosti E LINKX a.s.

Toto bude náš vánoční dárek pro vás. Naším cílem je poskytnout vám informace, novinkyvzdělávat vás a vše vám servírovat na zlatém podnose a to přímo do vašich e-mailových schránek.