Interlink

Chcete e-shop zhotovený na klíč?
Pro nás žádný problém.

Nekonečno funkcí…

Významným rysem internetového obchodu Interlink je on-line propojení s daty firemního informačního systému distributora, systémem esyco business, díky kterému je možná administrace celého e-shopu v jednotném prostředí tohoto systému. Internetový obchod Interlink je možné do velké míry přizpůsobit požadavkům provozovatele, a to jak z pohledu designu, tak z pohledu nabízených služeb zákazníkům (B2B/B2C řešení).

Funkce, které vám Interlink nabízí

Fulltextové, parametrické vyhledávání

Detail produktu s podrobnými informacemi o ceně

Hlídací pes, dotaz na prodejce,
odeslání odkazu

Vytváření cenových nabídek koncovým zákazníkům

Porovnávání produktů

Napojení na Google Analytics

Administrace e-shopu v prostředí esyco

Evidence objednávek, faktur,
dodacích listů a další a)

Samozřejmostí je také napojení na Google Analytics, kde se dozvíte, kdo jsou vaši zákazníci. Bez toho se při vytváření strategie neobejdete.

Oči jsou prostorem do duše

Vzhled e-shopu ve velké míře ovlivňuje chování zákazníků a také jejich rozhodování, zda nakoupí, či nikoliv. Vytvoříme vám moderní, nadčasovou a responzivní grafiku, která bude splňovat požadavky trhu a vyhoví tak nejnáročnější části populace.

Jedinečné služby pro jedinečný e-shop

Mezi další služby, které jsou neoddělitelnou součástí Interlinku je i hosting aplikace a možnost pronájmu nebo úpravy na míru a vývoj modulů dle požadavků zákazníka. Plus aktivní podpora internetového marketingu, která je také jednou z cest k úspěchu.

Quote

Reference produktu

Zákazníci si všimli především nového vzhledu e-shopu, většina ho přivítala s radostí a přišly nám pozitivní reakce na nové funkce
a design. Samozřejmě se našli i tací, kteří nemají rádi změny. Obecně jsme však měli kladné reakce na zrychlení dodávky zboží, přehlednost a zaručenou skladovou zásobu, která byla uvedena
na e-shopu. V brzké době plánujeme založení nové společnosti, která by se měla zaobírat zdravou výživou. Opět využijeme informační systém esyco business, společně s adresovaným skladem a e-shopem.“ b)

Aleš Mrkáček – jednatel společnosti VIAKOM CZ s. r. o.

Vlastnosti internetového obchodu

Mějte stále aktuální obsah

Přístup k plné a aktuální nabídce distributora s možností vyhledávání dle specifikovaných parametrů (např. kategorie produktu, výrobce produktu, technické parametry produktu).

Informace, kde se podíváte

Detailní informace o produktech (obchodně-technická data) a k tomu on-line přístup k aktuálním cenám všech produktů.

Buďte on-line kdekoliv

On-line přístup k informacím o dostupnosti produktu na skladě distributora, on-line objednávání zboží včetně blokování zboží na skladě distributora a on-line realizace plateb.

Vytvářejte, co vás napadne

Získání sestav o aktuálním stavu objednávek, platbách faktur, bilanci, stavu expedice zboží atd., možnost vytváření vlastních cenových kalkulací pro koncové zákazníky.

Reklamace bez starostí

Možnost vytvářet reklamace (AVZ) na zakoupené zboží a sledování jejich vývoje.

Mějte vše pod kontrolou

Přehledná administrace kontaktních osob klientů včetně jejich práv a uživatelského nastavení.

Administrace je hračka

Přímé napojení na informační systém esyco business zajišťuje fungování bez nutnosti jakéhokoliv duplicitního zadávání informací. Díky tomu je možná snadná administrace celého e-shopu v jednotném prostředí.

Marketing má v malíčku

Úplný přehled o marketingových akcích pořádaných distributorem pro své obchodní partnery, jejich termínech, tematických zaměřeních, požadavcích a také možnost okamžité registrace.