Esyco na pozadí vítězů

Snem asi každého podnikatele je mít perspektivní byznys, který roste. Společnost eD´system Czech si sny plní již několik let a my, jako jejich softwarový dodavatel, je v jejich píli podporujeme.

Na pozadí všeho je komplexní informační systém. Ano čtete správně komplexní a jeho jméno je esyco business.

Komplexní a stabilní informační systém esyco business

Informační systém esyco business v sobě nese ERP, e-shop (B2B, B2C) a logistiku. Díky centralizaci dílčích systémů v jednom nepotřebujete řešit komunikační můstky, které by zajistily vzájemný přenos dat mezi systémy různých firem.

Zdá se vám to nepodstatné? Představte si, že máte ERP systém a kamennou prodejnu se zbožím. Dnes je téměř nutností mít e-shop a prodávat online, jelikož většina zákazníků hledá zboží nejprve na internetu a rozhoduje se na základě zvolených kritérií, kde nakoupí. Společnost, od které máte ERP systém, e-shopy nedělá, tak provedete vlastní průzkum trhu. Pošlete pár poptávek, uděláte například malé výběrové řízení a rozhodnete se pro dodavatele.

A co dál? Je nutné e-shop propojit s ERP systémem, aby se vám přenášela data mezi oběma systémy. Je třeba provést analýzu, jaká data se kam mají přenášet a poté nechat dodavatelem softwaru vytvořit komunikační můstek. Analýza, můstek a samozřejmě i váš čas strávený hledáním a analyzováním jsou nemalé finanční výdaje. S esyco business vše ovládáte na jedné kartě a nepotřebujete žádné komunikační můstky.

Esyco business není jen software, ale také lidé, kteří jsou připraveni vám pomoci s jeho používáním. Esyco, to je váš byznys pod jednou střechou.

Splňte si své sny jako eD´system Czech, který se opět stal Broadline distributorem roku 2015 v anketě ChannelWorld Awards s Esycem.