Esyco Logis

Adresovaný sklad a on-line data.

Rychlejší odbavení objednávek

Modul pro řízení skladů umožňuje řídit skladové přesuny a efektivně uspořádat procesy ve skladu. Data jsou přenášena z informačního systému on-line, a tak víte přesně, kde se zboží ve skladu nachází. Výsledkem optimalizace skladových operací je rychlejší odbavení objednávky a spokojenější zákazník.

Řízený sklad Esyco Logis nabízí:

Evidenci zboží pomocí čtečky čárového kódu

Velkou škálu logistických operací

Elektronickou komunikaci s přepravci

Tisk obchodních dokladů, produktových štítků a štítků pro přepravce

Inventuru celého skladu nebo jeho vybraných částí

Podporu nejnovějších technologií v zaskladňování zboží

"Logistika v naší společnosti je charakteristická velkým množstvím položek a objemem zboží, které proteče skladem. Proto používáme systém Esyco Logis, který tyto průtoky zvládne.“ říká Jan Turoň, manažer logistických procesů, společnost CELogis a.s.

 

 

Pro koho je Esyco Logis určen?

Modul je vhodný jak pro obchodní (nákup, skladování, expedice), tak výrobní (nákup materiálu, výroba, skladování hotových výrobků, expedice) společnosti.

Nejnovější technologie pro zaskladnění zboží

V rámci řešení poskytujeme také hosting aplikace, napojení dopravních a logistických služeb, pronájem a správu hardwarového vybavení (mobilní terminály, tiskárny atd.). Podporujeme nejnovější technologie a systémy pro zaskladnění zboží, proto nabízíme vybavený terminál střední třídy s výbornou ergonomií Zebra/Motorola MC32N0.

Průběh skladovacího procesu

Přijetí zásilky

Probíhá evidence zboží pomocí čtečky, načtením čárového kódu produktu do systému pro řízení skladu Esyco Logis.

Kontrola počtu kusů

Probíhá kontrola počtu kusů při přebírce zboží dle informací z mobilního terminálu Zebra/Motorola MC32N0 (rotační hlava) s aplikací pro řízení skladu.

Zaskladnění zboží

Probíhá do skladníkem zvolené lokace načítáním čárového kódu produktu a lokace. Systém informuje o aktuálním umístění stejného zboží v lokacích.

Operativa skladníka

Skladník může provádět skladové optimalizace (přesuny, doplňování vychystávacích lokací atd.) dle potřeby.

Vychystání zboží

Při vychystávání zboží skladník prochází sklad a na základě čárového kódu vyskladňuje zboží z lokací navržených systémem.

Expedice

Skladník pomocí mobilního terminálu zakládá v systému expedici pro dopravce, provádí tisk dokladů, balí vychystané zboží, přidává vytištěnou fakturu a nalepuje přepravní etiketu.