Výběrové řízení

Co vás čeká, když nám zašlete svůj životopis? Odesláním životopisu to teprve začíná. Na základě přijatých životopisů na volnou pracovní pozici dojde k předvýběru kandidátů do 1. kola výběrového řízení.

Patříte-li mezi vybrané kandidáty, budeme vás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a pozveme vás do prvního kola výběrového řízení. Po celou dobu výběrového řízení je s kandidáty v kontaktu zástupce personálního oddělení.

1. kolo výběrového řízení – osobní pohovor

Předmětem pohovoru bude zhodnocení vašich pracovních zkušeností a kvalifikačních předpokladů, ale také osobnostní kompetence. Na základě těchto získaných informací proběhne výběr vhodného kandidáta na obsazovanou pozici.

2. kolo výběrového řízení – pohovor s manažerem (možným budoucím nadřízeným)

Druhé kolo výběrového řízení je více technické a již se ho účastní manažer, do jehož týmu se daná pozice obsazuje. Dozvíte se bližší informace o projektu, složení týmu, plánovaném výhledu vývoje. Jako součást 2. kola vám může být zadán „domácí“ úkol, který zpracujete a následně prezentujete, případně vás požádáme o ukázku své práce – kódy, prezentace.

3. Nabídka pracovního místa

Projdete-li úspěšně oběma koly výběrového řízení, kontaktuje vás zástupce personálního oddělní s konkrétní nabídkou na pracovní místo, včetně všech podmínek. V případě vzájemného souhlasu s podmínkami pracovní nabídky je sjednán termín nástupu do zaměstnání a následně podepsána pracovní smlouva.

Před podpisem pracovní smlouvy je nutné absolvovat vstupní lékařskou prohlídku. Při nástupu do naší společnosti pomáháme novému zaměstnanci se rychle zorientovat v novém prostředí. Ihned po nástupu absolvujete vstupní školení, seznámíte se s organizační strukturou a firemními procesy. V období adaptace pomáháme novému zaměstnanci se plně integrovat do naší společnosti.

V případě zájmu o pracovní pozici kontaktujte naše personální oddělení na čísle
+420 722 742 927 nebo e-mailem kariera@elinkx.cz.