Nabídka práce

Náš tým tvoří okolo 70 lidí, tak neváhej a staň se jeho součástí. U nás najdeš uplatnění na různých pracovních pozicích. Nabízíme ti místo, kde můžeš realizovat své nápady a nebát se uskutečnit své sny.

Zabýváme se vývojem ekonomického informačního systému (ERP), vývojem softwaru pro e-business a řešení pro distribuci a logistiku. Naše informační systémy zpracováváme na technologické platformě Microsoft (.NET, C#, MS SQL, Win Forms, Windows service).
Vyber si svou pracovní příležitost a přidej se k nám. Držíme ti tady místo.

TEAM LEADER VÝVOJE WEB

Pracovní náplň:

  • vývoj a rozvoj webového produktu Interlink – primárně zaměřeného na B2B a B2C segment pro střední a velké obchodní společnosti
  • dlouhodobý rozvoj API řešení podnikového informačního systému pro střední a velké obchodní společnosti
  • vedení skupiny programátorů v oddělení vývoje webů
  • plánování práce a profesionálního růstu členů týmu
  • stanovení individuálních cílů a kontrolu jejich plnění
  • koordinace vývoje SW s požadavky projektových manažerů
  • odhady pracnosti a jejich dodržení pro projektovou fázi
  • návrh technického řešení a použití vhodných aktuálních technologií
  • programování navržených řešení v technologiích .NET, C#, MS SQL (pozn. programování bude tvořit 60% pracovní náplně)

Očekáváme:

  • prokazatelná praxe s programováním v .NET 4.0 a vyšším, C#, ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, REST API, HTML, JavaScript, jQuery
  • praxe s uvedenými technologiemi 5 a více let
  • MS SQL 2012 a vyšší
  • znalost vývojových metodik
  • znalost a zkušenosti s použitím OOP principů a návrhových vzorů
  • sledování trendů v oblasti nástrojů a technologií pro vývoj SW
  • zkušenost s vedením menšího týmu programátorů (do 10-ti)
  • týmové komunikační schopnosti
  • analytické uvažování, preciznost a samostatnost, zodpovědnost

A co všechno u nás získáš? Více se o benefitech dozvíš zde

.NET developer

Quote

V E LINKXu od:

červen 2014

Vzdělání:

magisterské, VŠB-TU Ostrava, obor Informační a mobilní technologie

Proč E LINKX:

Nastoupil jsem tady hned po vysoké škole, kde jsem se věnoval programování. Práce zde je různorodá, a tak se každý den naučím něco nového. Podílím se na vývoji produktu, který je aplikován mezinárodně a u kterého vidím, že má využití. Jedním klikem ovládám hned 3 státy, což je pro mě velká zkušenost. Oceňuji tady také výborný kolektiv a skvělé teambuildingy.

Ing. Miroslav Zajonc – .NET programátor

Z kvalifikačních a odborných požadavků by si měl/a splňovat:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost C#, .NET (min 2 roky praxe)
  • znalost databází – MS SQL (min 2 roky praxe)
  • znalost následujících technologií výhodou – optimalizace SQL dotazů, Unit testing, SSAS, WCF, Win Forms, Windows service
  • základní znalost UML
  • praktické zkušenosti z oblasti vývoje SW v týmu
  • základní znalost AJ (čtení dokumentace).

Z pohledu osobnostních předpokladů hledáme osobu:

  • s ochotou učit se novým dovednostem a zdokonalovat své znalosti C# a MS SQL
  • s aktivním a odpovědným přístupem k přiděleným úkolům
  • časově flexibilní.

Vybraný kandidát/ka:

  • podílí se na tvorbě a rozvoji informačních systému pro nadnárodní společnosti
  • vyvíjí přidělené moduly aplikačního řešení dle analytické dokumentace
  • spolupracuje s analytikem na technickém návrhu řešení
  • spolupracuje s ostatními členy týmu na návrhu architektury
  • připravuje technickou dokumentaci.

Programátor/ka ASP.NET

Quote

květen 2011

Vzdělání:

magisterské, VŠB-TU Ostrava, obor Informatika

V E LINKXu jsem začínal ještě na vysoké škole, v 1. ročníku na navazujícím studiu. Pokračoval jsem také při psaní diplomové práce a jsem zde doposud. Práce tady se stala mým koníčkem. Oceňuji, že jsem se toho hodně naučil napříč různými odděleními, protože zde není problém sestavit si pozici podle toho, co mě skutečně baví.

Ing. Martin Lipovský – ASP.NET programátor

  • analýza, návrh a programování webových aplikací a portálových řešení v prostředí ASP.NET (C#)
  • spolupráce v rámci týmu
  • návrhy řešení, implementace
  • podpora servisního týmu.

Očekáváme:

  • technické znalosti a zkušenosti
  • dobrou znalost C# (OOP) , ASP.NET, WebForms (praxe min. 3 roky)
  • znalost TSQL (MSSQL) (praxe min. 3 roky), HTML, CSS, JavaScript
  • výhodou je znalost JQuery, WebServices, WCF.

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • samostatnost a schopnost týmové spolupráce
  • analytické dovednosti
  • spolehlivost, důslednost.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na HPP
  • Termín nástupu: ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Ostrava

V případě zájmu o pracovní pozici kontaktujte naše personální oddělení na čísle
+420 722 742 927 nebo e-mailem kariera@elinkx.cz.