Chraňte se i vy, cítit se bezpečně je důležité

Kamerové systémy a bezpečnost jdou ruku v ruce. Společnost VIAKOM CZ s.r.o. je dlouhodobě distribuční jedničkou na trhu s bezpečnostními kamerovými systémy.

E-shop VIAKOMU CZ obsahuje kompletní nabídku sortimentu včetně aktuálních novinek, akčních nabídek, obchodních podmínek, informací o skladové dostupnosti, ale i podrobné technické informace, videoukázky a kontakty na zákaznickou podporu. Díky obchodním manažerům, kteří zastřešují jednotlivé produkty, si můžete být jisti, že při výběru ze široké škály sortimentu, získáte ty nejlepší rady a odpovědi na vaše dotazy.

Všestranný systém pro VIAKOM CZ

Jako lídr na trhu v této oblasti vám může společnost nabídnout ty nejlepší podmínky pro zajištění bezpečnosti. Výhodou jejich B2B e-shopu, který funguje na platformě Esyco E-shop je, že klienti VIAKOMU CZ si mohou vytvářet nabídky pro své koncové zákazníky, a to s požadovanou marží. E-shop taktéž umožňuje porovnávání produktů prostřednictvím porovnávače, kde zákazník může komplexně zhodnotit rozdíly v jednotlivých parametrech.  Tento internetový obchod splňuje mnoho funkcí pro lepší nákup.

 E-shop je součástí všestranného informačního systému Esyco Business, který umožňuje administraci v jednotném systému spolu s online adresovaným skladem, který zajišťuje přesné zobrazení skladové dostupnosti přímo u jednotlivých produktů. Zákazníci tak mohou sledovat, zda se jejich zboží u prodejce nachází a v jakém množství.

ERP systém Esyco Business disponuje rovněž řízením financí, účetnictvím, marketingem, ale také i celým obchodním procesem, včetně nákupu a prodeje z jednoho místa.